Jakość 

Grupa Badawcza DSC jako pierwsza w Polsce firma badawcza wdrożyła normy wynikające z przyznanego nam certyfikatu ISO 27001.
Norma PN-ISO/IEC 27001
stosuje znany już dobrze model

1. Planuj
2. Wykonuj
3. Sprawdzaj
4. Działaj

(PDCA), który jest stosowany do całej struktury procesów Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz wpisuje się w najnowszą regulację RODO
(tj. Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych).

Grupa Badawcza DSC działa zgodnie z zasadami etyki badawczej oraz przestrzega wytycznych międzynarodowego kodeksu stosowanego w dziedzinie badań rynku i opinii ESOMAR. Ankieterzy i audytorzy Grupy Badawczej DSC przestrzegają Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów.

Pracownicy Grupy Badawczej DSC są członkami Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii. Do Towarzystwa należą osoby zajmujące się profesjonalnie badaniami rynku. Współpraca i wymiana informacji w środowisku badaczy rynku i opinii pomaga naszej firmie w realizacji coraz bardziej skomplikowanych projektów.

Jesteśmy firmą, której podstawą są rzetelne i uczciwe relacje z kontrahentami, pracownikami, współpracownikami, a także instytucjami państwowymi tj. Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Urząd Skarbowy. Dzięki temu wraz z naszymi parterami biznesowymi udaje nam się skutecznie działać również na płaszczyźnie zamówień publicznych.

W lutym 2016 roku GRUPA BADAWCZA DSC Sp. z o.o. otrzymała od gdyńskiej fundacji "To co najważniejsze" certyfikat "Firma z zasadami".


Naszą domeną są: jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo danych

Grupa Badawcza DSC jako pierwsza w Polsce firma badawcza wdrożyła normy wynikające z przyznanego nam certyfikatu ISO 27001.
Norma PN-ISO/IEC 27001 stosuje znany już dobrze model
„Planuj – Wykonuj – Sprawdzaj – Działaj” (PDCA),
który jest stosowany do całej struktury procesów Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz wpisuje się w najnowszą regulację RODO (tj. Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych).


Czytaj więcej

adres:
Grupa Badawcza DSC Sp. z o.o.
ul. A. Ostrowskiego 30 lok. 12-14
53-238 Wrocław
woj. dolnośląskie
NIP: 8943072626


SEKRETARIAT
+48 575 123 304
DZIAŁ SPRZEDAŻY
+48 792 766 322
DZIAŁ REALIZACJI BADAŃ
+48 795 713 303


SEKRETARIAT
biuro@grupa-dsc.eu
DZIAŁ SPRZEDAŻY
b.kazubski@grupa-dsc.eu
DZIAŁ REALIZACJI BADAŃ
j.durlik@grupa-dsc.eu